O projektu

Pokud hledáte nové bydlení nedaleko centra metropole, můžete si splnit Váš sen o dokonalém bydlení ve výjimečné lokalitě Brno – Židenice. Tento projekt je jedinečný tím, že je koncipován s důrazem na nové prvky bydlení s příjemným standardem. Dopravní dostupnost bytu nemůže být lepší, jelikož pouhé 3 minuty chůze se nachází konečná stanice MHD Stará osada a tramvajové linky č. 2 a 3.

Pokud hledáte nové bydlení s byty, obchody a kancelářemi s rozvinutou sítí služeb včetně škol, dopravní obslužností s výpadovkou na dálnice (Olomouc, Bratislava, Praha) i občanskou vybaveností, můžete mít zde vše dle Vašich představ a bez nutnosti použití osobních vozů k návštěvě těchto institucí, zařízení, restaurací a nákupních center. Veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost je v okruhu do 3 minut pomalé chůze.

Nové byty vyhoví všem, kteří touží po bydlení v harmonickém prostředí poblíž centra Brna. Projekt je realizován do 6 pater s moderní architekturou.

Kvalitní vybavení

Každý byt je kromě standardních měřících zařízení (voda a energie) vybaven i samostatnou měřící stanicí tepla. Při odečítání stavů není nutné vstupovat do bytu. Ke každému bytu je možnost si koupit i podzemní garážová stání.

Každý byt je vybaven připojením na internet. Dále je do každého bytu přivedena TV přípojka.

Jaké další výhody projekt nabízí?

  • Výborná dostupnost z centra Brna
  • Automobilová dosažitelnost centra je 6 minut
  • Blízký park, školy, školky, MÚ, Vojenská nemocnice,..

Lokalita

Ulice Gajdošova je pojmenována po Janu Gajdošovi (1903-1945), středoškolský profesor-tělocvikář, brněnský sokolský pracovník, první čs. mistr světa v gymnastice, účastník odboje proti nacismu, zemřel na následky útrap z nacistického žaláře. V blízkosti domu je Stará osada, výpadovka na dálnice, Líšeňská a Vinohradská příroda. K dispozici Pošta, úřad, škola, školka, hřiště, tram., bus.